اخبـــار
دسته بندي
12345678910  ÈÚÏí  >>
  با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ شب شعر جشنواره «اشراق» در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مشهد برگزار می‌شود
شب شعری در آستانه برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره بین‌المللی شعر حوزه «اشراق» با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهدمقدس برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۱۲/۱۲ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ ارادت‌ورزی خوشنویسان ساوجبلاغ با کتابت احادیث مهدوی در حرم مطهر رضوی
همزمان با ایام ولادت حضرت صاحب الزمان(عج)، به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ویژه برنامه «حصن حصین» با محوریت هم‌نویسی احادیث مهدوی با حضور جمعی از استادان برجسته انجمن خوشنویسان ساوجبلاغ در دارالقرآن کریم حرم مطهر رضوی برگزار شد.

۱۴۰۲/۱۲/۱۲ :تاريخ

  درخشش کارشناس مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان
کارشناس مسئول هنرهای دیداری و شنیداری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان، جایزه طراحی صحنه بخش مسابقه تئاتر نوجوان این جشنواره را از آن خود کرد.

۱۴۰۲/۱۲/۱۰ :تاريخ

  هم نویسی اساتید خوشنویسی ساوجبلاغ د ر حرم مطهر رضوی
گزارش تصویری

۱۴۰۲/۱۲/۹ :تاريخ

  اهدای نشان مکتب هنر رضوی در اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی صنایع دستی فجر
به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در هشتمین دوره جشنواره صنایع دستی فجر «نشان هنر در حرم» و «نشان ذرین مکتب هنررضوی» به آثار هنرمندانی که با موضوع امام هشتم (ع) و بارگاه مقدس ایشان در مشهد آثار فاخر تولید کرده بودند، اختصاص یافت.

۱۴۰۲/۱۲/۳ :تاريخ

  مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در برگزاری جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی فجر
مدیرعامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از مشارکت این مؤسسه در برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فجر با عنوان «سرو سیمین 8»، نمایش آثار فاخر مؤسسه در نمایشگاه جشنواره و تقدیر مؤسسه از دو هنرمند در آیین پایانی آن در تهران خبر داد.

۱۴۰۲/۱۲/۲ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ نمایشگاه گروهی نگارگری «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان گشایش یافت
به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، ششمین نمایشگاه گروهی تذهیب، نگارگری و گل و مرغ هنرجویان مکتب هنر رضوان با عنوان «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت.

۱۴۰۲/۱۱/۳۰ :تاريخ

  نگارخانه رضوان میزبان نمایشگاه گروهی تذهیب و نگارگری می‌شود
ششمین نمایشگاه گروهی تذهیب، نگارگری و گل و مرغ هنرجویان مکتب هنر رضوان وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با عنوان «چشم بلورین» در نگارخانه رضوان مشهد گشایش می‌یابد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمین همایش ملی فقه هنر تاکید کرد؛ ضرورت بهره‌گیری از انضباط فقهی در پاسخگویی به مسائل فرهنگی و هنری کشور
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمین همایش ملی فقه هنر بر ضرورت بهره‌گیری از انضباط فقهی در پاسخ‌گویی به مسائل فرهنگی و هنری کشور تاکید کرد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

  لزوم توجه فقها به هنر به عنوان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر
استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان در افتتاحیه چهارمین همایش ملی «فقه هنر» بر لزوم توجه فقها به هنر به عنوان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر تأکید کرد.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸ :تاريخ

12345678910  ÈÚÏí  >>