اخبـــار
دسته بندي
<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>
  مسئول واحد رسانه مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی خبر داد؛ تولید آثار متنوع چندرسانه‌ای با موضوع امام رضا(ع) ویژه دهه کرامت
مسئول واحد رسانه مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از تولید و انتشار آثار متنوع چندرسانه‌ای با موضوع امام رضا(ع) توسط این مؤسسه ویژه دهه کرامت خبر داد.

۱۴۰۰/۳/۳۱ :تاريخ

  به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛ پوستر ویژه دهه کرامت منتشر شد
پوستر رضوی به سفارش مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی توسط حمید قربان‌‌پور طراحی و همزمان با دهه کرامت منتشر شد.

۱۴۰۰/۳/۳۱ :تاريخ

  بازآفرینی هنرمندانه یک روایت تاریخی در اثری ماندگار
روز موعود سرانجام رسید و تابلوی نقش برجسته «حدیث سلسله ‌الذهب» مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان مشهد رونمایی شد.

۱۴۰۰/۳/۲۹ :تاريخ

  حجت الاسلام والمسلمین مروی در دیدار دست اندرکاران و هنرمندان مؤسسه آفرینش‎‌های هنری:
آستان قدس باید جریان‌ساز و الگو برای هنر کشور باشد تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تجلی عظمت و اوج هنر‌های مختلف ایرانی-اسلامی در حرم مطهر امام رضا(ع)، گفت: آستان قدس در حوزه هنر باید جریان ساز و الگو برای کشور باشد و این جایگاهی است که از این دستگاه باعظمت معنوی انتظار می‌رود.

۱۴۰۰/۳/۲۸ :تاريخ

  با حضور تولیت آستان قدس رضوی صورت گرفت؛ رونمایی از تابلوی نقش برجسته «حدیث سلسله الذهب»
در آستانه سالروز ولادت حضرت رضا(ع)،‌ تابلوی نقش برجسته «حدیث سلسله الذهب» با حضور تولیت آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان مشهد رونمایی شد.

۱۴۰۰/۳/۲۸ :تاريخ

  آغاز نام‌نویسی دوره‌های آموزش تخصصی هنر ویژه تابستان 1400
همزمان با دهه کرامت، نام‌نویسی دوره‌های آموزش تخصصی هنر مکتب هنر رضوان وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در تابستان 1400 آغاز شد.

۱۴۰۰/۳/۲۴ :تاريخ

  «بانوی آفتاب»؛ تجلی‌گاه هنر بانوان خراسانی
پیشکسوت و جوان، هنرمند و هنردوست، همگی مجذوب ظرافت و خلاقیت هنردست بانوان خوش‌نویس خراسانی شده‌اند که منتخبی از آثارشان در تابلوهایی مذهب و زیبا در ابعاد مختلف به روی دیوارهای سفید و قرمز نگارخانه رضوان رفته است. تابلوهایی که حاصل پیچش موزون قلم بر کاغذ و چرخش زیبای مرکب‌های سبز، قرمز و مشکی است تا جلوه‌گاهی از کلام وحی و اشعار شاعران کهن را در قالبی چشم‌نواز به نمایش بگذارند.

۱۴۰۰/۳/۲۴ :تاريخ

  همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) نمایشگاه خوشنویسی «بانوی آفتاب» در نگارخانه رضوان گشایش می‌یابد
همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت معصومه(س)، نمایشگاه «بانوی آفتاب» با نمایش آثار بانوان خوش‌نویس مطرح کشور در نگارخانه رضوان مشهد گشایش می‌یابد.

۱۴۰۰/۳/۲۰ :تاريخ

  گزارشی از برگزاری 3 ویژه برنامه مجازی مکتب هنر رضوان به مناسبت ماه رمضان؛ تجلی هنر در ماه بهار قرآن
رمضان است و ماه نزول رحمت الهی؛ ماهی که در آن سفره‌ای به وسعت بخشندگی خدا برای کوچک و بزرگ، پیر و جوان گسترده شده تا هر کس به حد وسع و لیاقت خود از برکت آن بهره‌مند شود. در این بین، بسیاری از هنرمندان و نهادهای هنری هم دست به کار شدند تا با بهره‌گیری از توان هنری خود خدمتی ویژه به روزه‌داران کنند.

۱۴۰۰/۲/۱۱ :تاريخ

  مدیر عامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی خبر داد: ترجمه سریال یوسف پیامبر(ع) به زبان اشاره ویژه ناشنوایان
مدیر عامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از ترجمه کلام سریال یوسف پیامبر(ع) به زبان اشاره ویژه ناشنوایان کشور توسط این مؤسسه و پخش آن در فضای مجازی خبر داد.

۱۴۰۰/۲/۹ :تاريخ

<<  ÞÈáí  12345678910  ÈÚÏí  >>