نمایش و نقد و بررسی " قصه سارا و نذر آقا بزرگ " در دومین فستیوال تئاتر آهوانه

 نمایش و نقد و بررسی " قصه سارا و نذر آقا بزرگ " در دومین فستیوال تئاتر آهوانه
نمایش و نقد و بررسی تئاتر "قصه سارا و نذر آقا بزرگ "به کارگردانی مهدی سیم ریز و با حضور حسین زاهدی پنج شنبه پانزدهم اسفند در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد
مرتضی عطاریان، دبیر دومین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه با اعلام این خبر افزود: در این نشست که راس ساعت 18 روز پنج شنبه پانزدهم اسفند برگزار خواهد شد پس از نمایش تئاتربا حضور حسین زاهدی به عنوان مجری و کارشناس، کارگردان، نویسنده و بازیگران نمایش  به نقد و بررسی این نمایش پرداخته خواهد شد.
وی ادامه داد: " نمایش قصه سارا و نذر آقا بزرگ "  از روز شنبه 10 اسفند در دومین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه  هر روز  در دو سئانس صبح ها به روی صحنه رفته و اجرای این نمایش در فستیوال آهوانه تا 18 اسفند به همین روال ادامه خواهد داشت.
عطاریان درباره این نمایش گفت: قصه سارا و نذر آقا بزرگ در مورد دختر کوچکی است که برای ادای نذر پدربزرگش به مشهد سفر کرده و در طی این سفر با ماجراهایی روبرو می شود .
این نمایش که برای حضور در جشنواره رضوی محیا شده بود توانست رتبه دوم بازیگری زن را از آن خود کند و همچنین از بازیگر مرد این نمایش نیز تقدیر شد.
شایان ذکر است دومین فستیوال تئاتر آهوانه از شنبه سوم اسفند آغاز و تا نوزدهم اسفند ادامه خواهد داشت.
تاريخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴