درخشش کارشناس مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان

 درخشش کارشناس مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان

کارشناس مسئول هنرهای دیداری و شنیداری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان، جایزه طراحی صحنه بخش مسابقه تئاتر نوجوان این جشنواره را از آن خود کرد. 
در آیین پایانی این دوره جشنواره که با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و هنری از جمله محمود سالاری معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین گروهی از هنرمندان در سالن دانشکده شهید بهشتی اردکان برگزار شده بود، از مهدی شریفی با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیر شد. 
شریفی از جمله کارشناسان هنری فعال مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی است که طراحی صحنه نمایش «رویای اسبی به نام شبرنگ» از مشهد را در این جشنواره برعهده داشت.  
همچنین این هنرمند آستان قدس رضوی، ششمین دوره پیاپی است که جایزه اول طراحی صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را از آن خود می‌کند. 
این خبر حاکی است، این مؤسسه با بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان باسابقه و توانمند کشور با محوریت مکتب هنر رضوی فعالیت می‌کند و هنرمندان فعال در این مؤسسه نیز بارها در جشنواره‌های مختلف هنری درخشیدند و رتبه‌های برتر را کسب کردند.  
شایان ذکر است، بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با ۵۷ اثر نمایشی، ۱۷ نمایشنامه و بیش از ۱۷۰ اجرا در ۱۰ سالن نمایشی و با حضور ۴۵۰ هنرمند داخلی و خارجی از ۷ کشور جهان در اوائل اسفندماه 1402 در شهر اردکان استان یزد برگزار شد.
تاريخ: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰