اهدای نشان مکتب هنر رضوی در اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی صنایع دستی فجر

 اهدای نشان مکتب هنر رضوی در اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی صنایع دستی فجر

به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در هشتمین دوره جشنواره صنایع دستی فجر «نشان هنر در حرم» و «نشان ذرین مکتب هنررضوی»  به آثار هنرمندانی که با موضوع امام هشتم (ع) و بارگاه مقدس ایشان در مشهد آثار فاخر تولید کرده بودند، اختصاص یافت.
در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره صنایع  دستی فجر که با حضور سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث ‌فرهنگی، گردشگری صنایع‌دستی، سعد‌القدومی رئیس شورای جهانی صنایع دستی و مدیران و اهالی  فرهنگ و هنر در محل برج میلاد تهران برگزار شد دو نشان که به میمنت هشتمین دوره جشنواره این رویداد را مزین و مبارک کرده بودند  به دو هنرمند اهدا شد . 
فرزاد زارعی از اصفهان هنرمند رشته مشبک فلز موفق به دریافت نشان هنر در حرم و محمد ناصر آینه چیان از خراسان رضوی  به پاس قدردانی از چهار دهه کوشش ایشان در آفرینش آثار هنری فاخر در حرم مطهر رضوی نشان ذرین مکتب هنر رضوی را دریافت نمودند . 
شایان ذکر است، نخستین نشان رزین مکتب در آیین پایانی چهاردهمین جشنواره «کتاب سال سلام» ویژه کودک و نوجوان به سپیده خلیلی و دومین نشان زرین این مکتب نیز در اختتامیه دومین جشنواره بین‌المللی عکس «مزارات» به فرشید احمدپور، در دی ماه سال جاری اهدا شد.
تاريخ: ۱۴۰۲/۱۲/۳