عرضه محصولات هنری رضوی در چهارمین نمایشگاه تخصصی «توسعه کسب و کار و فرانچایز»

  عرضه محصولات هنری رضوی در چهارمین نمایشگاه تخصصی «توسعه کسب و کار و فرانچایز»

مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با معرفی محصولات هنری رضوی با برند «مهر» در چهارمین نمایشگاه تخصصی «توسعه کسب و کار و فرانچایز» در مشهد حضور بهم رساند. 
سعید جعفرنژاد مدیر بازرگانی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی بعدازظهر چهارشنبه 10 آبان ماه در افتتاحیه این نمایشگاه گفت : این مؤسسه با هدف توسعه هر چه بیشتر برند مهر در کشور در راستای امتداد زیارت تا منازل مردم و عرضه محصولات هنری رضوی در بین زائران و مجاوران با برپایی غرفه اختصاصی در این نمایشگاه شرکت کرده است. 
وی ادامه داد: این مؤسسه تاکنون 700 قلم محصول جدید با برند مهر با همکاری هنرمندان کشور طراحی کرده که منتخبی از این محصولات اعم از تابلو، زیورآلات، کتاب، محصولات متبرک، حجمی، دکوراتیو و زینتی در غرفه نمایشگاه حاضر عرضه شده است. 
جعفرنژاد با اشاره به این‌که چهارمین نمایشگاه تخصصی توسعه کسب و کار و فرانچایز با حضور شرکت‌هایی از سراسر کشور برپا شده است، گفت: مجموعه آستان قدس رضوی نیز در قالب دو غرفه مجزای مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و شرکت کسب و کار رضوی، حضور پررنگی در نمایشگاه دارد. 
وی افزود: این نمایشگاه تخصصی به مدت سه روز تا شنبه 13 آبان ماه در سالن عطار نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر خواهد بود و علاقه‌مندان از ساعت 16 تا 21 می‌توانند از غرفه‌های آن از جمله غرفه محصولات هنری رضوی در بخش میانی این سالن بازدید کنند. 
مدیر بازرگانی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: همچنین در حال حاضر محصولات هنری رضوی در 4 فروشگاه این مؤسسه در مشهدمقدس واقع در نبش خیابان کوهسنگی 17، نبش ورودی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی، مجتمع تجاری قدس و هتل قصر الضیافه به زائران و مجاوران عرضه می‌شود. 
شایان ذکر است، این مؤسسه با محوریت مکتب هنر رضوی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنرمندان در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و تولیدی فعالیت می‌کند. 
تاريخ: ۱۴۰۲/۸/۱۱