اکران آثار برتر سومین جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) در نگارخانه رضوان

  اکران آثار برتر سومین جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) در نگارخانه رضوان

آثار برتر بخش گرافیک و عکس سومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) در نمایشگاه عکس و گرافیک «شمس» در نگارخانه رضوان به نمایش گذاشته شد.
دراین نمایشگاه که صبح روز گذشته با حضور رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی افتتاح شد و به مدت سه روز آثار برگزیده بخش عکس و گرافیک سومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) در معرض دید علاقه مندان خواهد بود. همچنین آثار اکران شده در این نمایشگاه، در روز پنجشنبه، همزمان با برگزاری اختتامیه جشنواره، در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی اکران خواهد شد.
رئیس مرکز ارتباطات‌ و رسانه آستان قدس رضوی در افتتاحیه این نمایشگاه اظهار کرد: برپایی رویدادهای جنبی مختلف در قالب اکران آثار برگزیده و منتخب سومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع)، یکی از اتفاقات خوبی است که امسال در سومین دوره این جشنواره رقم خورد و به مدت سه روز تا پیش از روز اختتامیه، برگزار می شود.
محسن هوشمند ادامه داد: نمایشگاه شمس، یکی از این سه رویداد است که در آن 31 عکس، پوستر، طراحی حروف، نقاشی دیجیتال و اینفوگرافیک، که از بین بیش از ۸۰۰ اثر ارسالی به دبیرخانه انتخاب شده، اکران شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است.
هوشمند درباره کیفیت آثار این بخش نیز اظهار کرد: در مجموع سطح آثار عکس و گرافیک رسیده به این دوره جشنواره از نظر کیفی و کمی ارتقا یافته و این آثار منتخب از نوآوری، خلاقیت و ایده‌های نو برخوردار است
تاريخ: ۱۴۰۲/۷/۲۵