حضور پیشکسوتان تئاتر خراسان در آخرین روز اجرای نمایش هتل

 حضور پیشکسوتان تئاتر خراسان در آخرین روز اجرای نمایش هتل
نمایش هتل در آخرین روز اجرای خود در فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه مورد  استقبال شایان توجه مردم منطقه و جامعه ی هنری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، نمایش هتل به نویسندگی و کارگردانی مهدی سیم ریز اولین نمایشی بود که در چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه در چهار روز متوالی به روی صحنه رفت ؛این نمایش  پنج شنبه گذشته ، در آخرین روز اجرای خود که در حضور اساتیدی چون حسین طاهری ، رضا کمال علوی ، جواد محمد زاده و ... به روی صحنه می رفت   با استقبال شایان توجه مخاطبین در دو اجرای آخر خود مواجه شد به نحوی که به درخواست دبیر فستیوال یک اجرا خارج از برنامه نیز برگزار شد .
هر سال کیفییت کارها بهتر می شود

حسین طاهری بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر هتل را نمایشی شاد و بسیار خوب معرفی کرد و گفت : چنین نمایش هایی می تواند ضمن بالا بردن روحیه بچه ها زمینه را برای آموزش بهتر مهیا کند .
وی ضمن ابراز رضایت از برگزاری  این فستیوال اذعان داشت : امیدوارم این فستیوال در سالهای آینده نیز برقرار باشد و هر سال بر کیفیت کارها افزوده شود .

رضا کمال علوی : سلامت ، صداقت و سادگی راز و رمز تئاتر کودک

رضا کمال علوی نویسنده ، بازیگر و کارگردان پرسابقه خراسانی  یکی دیگر از مهمانان ویژه نمایش هتل در آخرین اجرا بود .
وی ضمن تبریک به دست اندرکاران نمایش هتل گفت : تئاتر کودک ؛ تئاتری است که همه هنرمندان آرزوی دسترسی به آنرا دارند چرا که این تئاتر سلامت صداقت و سادگی که همان راز و رمز دنیای کودکی است را با خود دارد ولیکن هر کارگردان و بازیگری توانایی کشف این دنیا و برقراری ارتباط با آن را ندارد کاری که آقای سیم ریز و عوامل نمایش هتل به خوبی از عهده آن برآمده بودند و این ارتباط در  تشویق های بی امان و صادقانه بچه ها  که بدور از هر گونه سیاسی گری است کاملا مشخص بود .

وی فستیوال تئاتر آهوانه را گام بزرگی در عرصه فعالیت های فرهنگی هنری سطح کشور دانست وگفت :فستیوال آهوانه که به همت موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و دبیری آقای عطاریان در حال برگزاری است گامی بزرگ در راستای فعالیت فرهنگی و هنری سطح کشور است و این امتیاز بزرگی برای کودکان و نوجوانان مشهدی است .
فرهنگ تئاتر دیدن  در کودکان و نوجوانان منطقه بسیار بالا رفته است
  جواد محمد زاده از پیشکسوتان تئاتر مشهد که یکی دیگر از مهمانان ویژه این اجرا بود ضمن تشکر از عوامل برگزار کننده این فستیوال گفت : بزرگترین ماحصل فعالیت های فرهنگی و هنری مجتمع امام خمینی در این منطقه آنست که بچه ها فعالیت هنری را می شناسند و در نحوه برخورد با آن کاملا مسلط هستند . آنان می دانند چه زمانی سکوت و چه زمانی تشویق کنند و این یعنی فرهنگ دیدن تئاتر
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه از فردا یک شنبه با نمایش لی لی لی لی حوضک به کارگردانی محبوبه پاداش به کار خود ادامه خواد داد .
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه از 12 بهمن آغاز و  تا تاریخ چهارشنبه 19 اسفند در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) واقع در خواجه ربیع 23 برگزار می شود .
 
 
 
 
 
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷