بازنشر نفایس
 
منتخب سُور قرآن به خط ابراهيم سلطان
 
نسخه اي نفيس و منحصر بفرد شامل دوازده سوره منتخب از قرآن كريم، به خط ابراهيم سلطان، دومين فرزند شاهرخ و گوهرشادآغا و نوه تيمور گوركاني است. اين قرآن يكي از شاهكارهاي هنر كتابت و تذهيب دوره تيموريان در قرن نهم محسوب مي گردد. اين نسخه بي بديل با استفاده از پيشرفته ترين امكانات چاپ و نشر و همياري و نظارت متخصصان، و  به شيوه ده رنگ ، بگونه اي بديع و نفيس همراه با جلدي فاخر و زيبا، به انضمام وجیزه ای حاوی مقالاتی از آیدین آغداشلو، دکتر سید علی اردلان جوان و مجید فدائیان چاپ و در اختيار علاقه مندان آثار فاخر قرار گرفته است

قطع :  70×50            تعداد صفحات : 32                شمارگان : 1000
   
 
مناجات منظوم حضرت علي (عليه السلام)
 
 
نسخه اي از مناجات نامه منظوم و منسوب به حضرت اميرالمومنين علي عليه السلام كه به خط استادانه ميرعلي هروي، خوشنويس برجسته دوره تيموري در شوال سال 939 هـ.ق كتابت گرديده و بصورت مرقع در كتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی نگهداري مي شود. بصورت رنگي و مطابق با اصل اثر، به دو صورت مرقع و كتاب، همراه با مقدمه علمي آقاي دكتر محمد جعفر ياحقي به چاپ رسيده است.
 
قطع : وزيري           تعداد صفحات : 56           شمارگان : 1500 
 
 
 
ديوان حافظ
 
نسخه اي بي بديل از ديوان حافظ توسط مقام معظم رهبري «مدظله العالي» به كتابخانه مرکزی آستان قدس رضوي اهدا شده است كه به خط شكسته نستعلیق ممتاز، منسوب به درويش عبدالمجيد طالقاني مي باشد . اين كتاب به صورت رنگي و نفيس همراه با متن سخنراني اديبانه و مبسوط معظم له در كنگره جهاني حافظ به عنوان مقدمه، چاپ و منتشر شده و مورد استقبال حافظ پژوهان قرار گرفته است.
 
قطع :  16×10                 تعداد صفحات :   440 
 
 
دعاي صباح
 
بانو" امّ سلمه" دختر فتحليشاه قاجار از نادره هنرمندان قرن سيزدهم است كه در خوشنويسي بويژه خط نسخ تبحّر داشته و دعاي صباح حضرت اميرالمومنين علي عليه السلام را به شيوه رنگه نويسي كتابت نموده است. اين نسخه كم نظير مطابق با اصل اثر و به صورت نفيس چاپ گرديده است .
 
قطع : 14×21             تعداد صفحات : 68                شمارگان : 3000  
 
 
مناجات خواجه عبدالله انصاري
 
 آقامحمد حسين شيرازي « كاتب السلطان» خوشنويس مشهور قرن سيزدهم، نسخه اي از مناجات عارفانه پير هرات، خواجه عبدالله انصاري را با قلمي شيوا و هنرمندانه و به شيوه نستعليق ممتاز كتابت نموده، و اين موسسه با استفاده از تشعيرسازي هنرمند توانا، مجيد قاسمي، آن را بگونه اي نفيس و بي بديل به چاپ رسانده است.
 
قطع : وزيري            تعداد صفحات : 44            شمارگان : 3000    
 
اربعین جامي
 
مولانا عبدالرحمن جامي شاعر تواناي قرن نهم هجري در سال 886 هجري قمري به سنت اسلامي اربعين نويسي، چهل حديث نبوي را بصورت منظوم گردآوري کرده و به قلم سحرآميز و استادانه هنرمند مشهور سلطان علي مشهدي در تاريخ بيستم رمضان 889 هـ.ق كتابت نموده است. اين نسخه به شيوه اي نفيس و رنگي، مطابق با اصل اثر چاپ و انتشار يافته است.
 
قطع : وزيري           تعداد صفحات : 48            شمارگان : 3000 
 
 
ادعيه ايام هفته
 
ادعيه ايام هفته منسوب به حضرت امام زين العابدين عليه السلام، كه به خط نسخ ممتاز و ماهرانه محمد شفيع تبريزي، هنرمند قرن سيزدهم نگارش گرديده، در قطع و رنگ اصلي  و نفيس چاپ شده است.
  
قطع : وزيري  31×21       تعداد صفحات :   40        شمارگان : 1500  
 
 
قرآن به خط نستعليق
 
خط نستعليق كه آن را عروس خطوط اسلامي خوانده اند جايگاه ويژه اي بين ايرانيان مسلمان داشته و در كتابت آثار اسلامي به ويژه آيات الهي نيز به كار رفته است. در راستاي توليد آثار هنري و ارج گذاري به هنرمندان معاصر، قرآني به خط نستعليق ممتاز و استادانه زنده یاد سيد حسين ميرخاني در قطع رحلي و بصورتي فاخر چاپ و در اختيار علاقه مندان گرفته است.
 
قطع :  35×25            تعداد صفحات : 439          شمارگان :3000