از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، نماهنگ‌های «بک یا الله» و «سفره‌های آسمانی» منتشر شد

 از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، نماهنگ‌های «بک یا الله» و «سفره‌های آسمانی» منتشر شد

 به گزارش  روابط عمومی، نماهنگ بکَ یا الله با هدف بزرگداشت شب‌های قدر با اجرای گروه «آوای مهر طاها» اصفهان به سفارش مؤسسه آفرینش‌‌های هنری آستان قدس رضوی در مدت بیش از دو دقیقه تولید شده است. محمد جواد الهی‌پور شاعر، سعید عنایتی آهنگ‌ساز و فرهاد کیانی تنظیم‌کننده ملودی این اثر هستند

تصویرهایی از برگزاری مراسم پرشکوه شب‌های قدر در حرم مطهر رضوی و حضور پرشور زائران و مجاوران در این مراسم طی سال‌ گذشته در این نماهنگ قابل مشاهده است.

نماهنگ سفره‌های آسمانی نیز به مناسبت ماه رمضان به سفارش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به مدت حدود چهار دقیقه در مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تهیه شده است. شعر این اثر را قاسم صرافان سروده و محمد صالحی و مهدی سروری خوانندگی آن را برعهده دارند.

نماهایی از بارگاه ملکوتی رضوی و مشارکت خادمان در تهیه بسته‌های حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان آستان قدس رضوی برای اهدا به خانواده‌های نیازمند در این نماهنگ به چشم می‌خورد.

واحد آوای رضوان در راستای اشاعه فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی به‌ویژه فرهنگ رضوی با توجه به محدودیت‌های اجرای پاتوقی سرود در ایام رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، تولید و انتشار آثار چندرسانه‌ای در بستر فضای مجازی(اینستاگرام و تلگرام) را در دستور کار خود قرار داده که مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است.

 
تاريخ: ۱۳۹۹/۲/۲۵