چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه ؛ آهوانه با دو تئاتر از همدان میزبان کودکان و نوجوان خواهد شد

 چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه ؛ آهوانه با دو تئاتر از همدان میزبان کودکان و نوجوان خواهد شد
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه  با نمایش "گل پری "و "اتوبوس عمو رحیم " از همدان در دو روز آینده کار خود را مجددا آغاز خواهد کرد .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، چهارمین آهوانه که به دلیل ایام سوگواری حضرت زهرا سلام ا.. علیها تعطیل بود در دو روز آتی و با دو نمایش گل پری و اتوبوس عمو رحیم به نویسندگی و کارگردانی محسن پورقاسمی از همدان ،  میزبان کودکان و نوجوانان خواهد بود .
نمایش عروسکی " گل پری " که تنها فردا و در پنج نوبت در مجتمع امام خمینی (ره) به روی صحنه خواهد رفت بر اساس یکی از قصه های قدیمی ایرانی نوشته شده است ؛  این نمایش که به عنوان نماینده همدان در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی  شرکت داشت ، پنج عنوان اول در بخش های نویسندگی و کارگردانی  ، بازیگری، طراحی صحنه و جایزه بهترین نمایش را به خود اختصاص داده بود .
 نمایش دوم این گروه نیزروز چهارشنبه و در پنج نوبت اجرا خواهد شد ، اتوبوس عمو رحیم به همراه مسافرانش از نقاط مختلف ایران برای زیارت عازم مشهد مقدس میشود و در این راه ...
در هر نمایش چهار اجرا توسط مدارس و موسسات رزرو و اجرای پنجم که در ساعت 16 روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد به عموم اختصاص یافته است .
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه از 12 بهمن آغاز شده است و تا 20 اسفند در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی واقع در خواجه ربیع 23  برگزار خواهد شد.
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۲/۳