"بچه ی تابستان " میزبان تئاتری های مشهد شد

 "بچه ی تابستان " میزبان تئاتری های مشهد شد
نمایش "بچه ی تابستان" به کارگردانی رضا حسینی و نویسندگی زنده یاد حسن حامد در آخرین اجرای خود میزبان هنرمندان تئاتر شهر بود .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، پرونده نمایش بچه ی تابستان با آخرین اجرا که درحضور هنرمندان تئاتر شهر برگزار شد  در چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه پایان یافت .
اجرای ویژه این نمایش نیز مخاطبان بسیاری را از نقاط مختلف شهر ، به مجتمع امام خمینی (ره) کشاند ، علاقمندانی که از ساعتی قبل از شروع مراسم در محوطه مجتمع ، شروع نمایش را انتظار می کشیدند .
سید جواد رحیم زاده ، جواد محمدزاده ، حسن قادری ،مرتضی ملتجی و ... در آخرین اجرای نمایش بچه ی تابستان گرد هم آمدند تا اجرایی متفاوت از نمایش بچه ی تابستان را به تماشا بنشینند ؛ اجرایی که بخاطر مخاطب نوجوان آهوانه کمی متفاوت با نوشته ی زنده یاد حسن حامد برگزار شد .
مرتضی ملتجی که اجرای  مراسم اختتامیه سومین آهوانه را نیز بر عهده داشت می گوید : اکنون مجتمع امام خمینی به عنوان مرکز تئاتر کودک شناخته می شود و من خوشحالم که این فستیوال در این منطقه از شهر برگزار می شود ؛ رسالت فرهنگ و هنر رشد و پرورش بچه های مناطق حاشیه شهر است .
وی با ابراز رضایت از حضور افراد شناخته شده تئاتر در آهوانه گفت : این فستیوال  به همه ی بچه ها فرصت می دهد تا با تئاتر بیشتر آشنا شوند اما کاش مسئولین فرصتی مهیا کنند که این امر مقطعی که هر سال دربهمن و اسفند شاهد برگزاری آن هستیم ، در سایر ماه های سال نیز برگزارشود .
برگزاری دوره های آموزشی برای بچه های منطقه ، برگزاری ورک شاپ و کارگاه این امکان را به بچه ها ،خصوصا بچه های همین منطقه که بسیار مستعد هستند ، فرصت ابراز وجود می دهد و می تواند بازیگران بزرگی را به شهر تحویل دهد .
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه پس از برگزاری نمایش بچه ی تابستان برای چهار روز به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا سلام ا... علیها تعطیل خواهد بود و پس از آن در روز سه شنبه 4 اسفند با نمایش " گل پری " به کارگردانی محسن پورقاسمی  از همدان به کار خود ادامه خواهد داد .
 
 
 
 
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۲/۱