نمایش " لی لی لی لی حوضک " از فردا در چهارمین آهوانه به روی صحنه می رود

 نمایش " لی لی لی لی حوضک " از فردا در چهارمین آهوانه به روی صحنه می رود

نمایش " لی لی لی لی حوضک " به عنوان دومین نمایش  در چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه از فردا در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به روی صحنه می رود .
به گزارش روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی ، لی لی لی لی حوضک به نویسندگی فاطمه شیرزاده و کارگردانی محبوبه پاداش از یک شنبه 18 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) به مدت چهار روز و در 17 نوبت به روی صحنه خواهد رفت  .
در این نمایش خاله لیلا قالیچه ای را نذر حرم امام رضا (ع) کرده است اما بازیگوشی عروسک های درون قالی باعث پاره شدن قالیچه می شود. جوجه کوچولو ناراحت از اینکه نذر خاله لیلا دچار مشکل شده و نمی تواند نذرش را ادا کند به فکر چاره می افتد و
...
نمایش لی لی لی لی حوضک با بازی الهه پژوهی ، صداپیشگی و عروسک گردانی :مریم نوقابی ، فاطمه شیرزاده ، سحر دست مرد ، فهیمه اسدیان و سحر حسن زاده ، طراحی و ساخت عروسک : فرشته ابراهیمی ، طراحی و ساخت دکور : مریم نوقابی و آهنگسازی داوود شیخ  در نهمین جشنواره تئاتر رضوی ضامن آهو تقدیر کلیه عروسک گردانها و جایزه دوم عروسک گردانی برای عروسک گردانی کرم ابریشم و همچنین مقام دوم طراحی و ساخت عروسک را از آن خود کرد .
چهارمین فستیوال تئاتر کودک و نوجوان آهوانه با ده نمایش و بیش از 90 اجرا ، از 12 بهمن در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) آغاز و تا 19 اسفند ادامه خواهد داشت .

تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۷